⭕آیا می دانید افرادی که دارای فرزند معلول می باشند از معافیت مالیاتی برخوردار خواهند بود ؟

⭕آیا می دانید افرادی که دارای فرزند معلول می باشند از معافیت مالیاتی برخوردار خواهند بود ؟

🔸در مورد معلولان و بیماران خاص و صعب العلاج علاوه بر هزینه­ های مذکور در صدر ماده ۱۳۷ قانون مالیاتهای مستقیم ( کسر هزینه های درمانی از درآمد مشمول مالیات بیمار یا افراد تحت تکفل وی) ،
هزینه مراقبت و توانبخشی آنان نیز

قابل کسر از درآمد مشمول مالیات‌

《معلول》 یا
《بیمار》 یا
《شخصی که تکفل او را عهده ‌دار است》 می‌باشد.

شرکت تراز محاسب کیان همراه همیشگی شما فعالان اقتصادی محترم تا موفقیت